Skip to Content

Предвыборные обещания

У цій групі немає відкритих публікацій. Зареєструйтесь або увійдіть, а потім станьте учасником групи щоб додавати та переглядати закриті повідомлення.

Две бывшие одесситки на Brighton Beach
-Фирочка! Вы слышали весь этот ужас?
-А какой именно?
-Ну, если выбрали Обаму, так значить прыдуть негры и нас всех будут насиловать!
После долгой паузы ...
-Сима, во-первых, попритушите Ваши радостные глазки!
Во-вторых, я смотрю на вас и удивляюсь: вы что, всему этому верите?
Это же только все их предвыборные обещания!!!..


Предвыборная программа кандидата на пост мэра Одессы Дарта Вейдера
 1. Переселение всех тёщ Одессы на остров Змеиный, без права переписки.
 2. Национализация "Черного моря", взымание платы за пользование одесскими водными ресурсами с Турции, Румынии, Болгарии, России.
 3. Социальное жильё в катакомбах в рамках городской программы "Город будущего"

 

Предвыборная программа кандидата на пост мэра Киева Дарта Вейдера
 

1.  Электронный город - уничтожение очередей и аннигиляция бюрократии, путем перевода всех процедур согласования и разрешений в автоматизированный, электронный режим.
 2.  Киберизация ЖКХ - внедрение электронного паспорта для каждого жилого дома, онлайн доступ к счету каждого дома, доступ к расходам из бюджета города в онлайн режиме.
 3.  Студентам - Wi-Fi - закрепление в уставе города, права студентов на бесплатный доступ к сети Интернет на территории учебного заведения на скорости не менее 100 мбит.
 4.  Детям - компьютеры - в 10 лет каждый киевлянин будет иметь право на получение компьютера.
 5.  Женщинами - цветы - каждого 8 марта, при рождении ребенка, и выходе на пенсию, киевлянки будут получать цветы от мэра.
 6.  Социальная программа "Киянам - сало!" - вернуть показатели потребления сала на душу населения на уровень 1913 года, понизить стоимость деликатеса на 72% уже к 2015 году.
 7.  Уничтожение шифера - полная замена шифера на черепицу на крышах жилых домов Киева, в связи с тем, что асбест и асбестосодержащие материалы вызывают рак.
 8.  Перенос Чернобыля на 60 км дальше от Киева.
 

УТОПІСТИ, ГУМОРИСТИ

Здорове почуття гумору та творчий підхід – необхідні риси для успішної професійної діяльності практично в кожній сфері. Політика не виключення. Прочитавши виборчі програми столичних претендентів «на руку й серце» київського виборця, складається враження абсолютної відірваності деяких з них від існуючих реалій, нерозуміння ними депутатських повноважень, й ... почуття гумору - не до місця . Все ж таки, ми не в цирку.

Інтернет-партія Дарта Вейдера має коротку програму, проте наявність в програмах кандидатів таких ініціатив як впровадження «електронного перепису населення» та системи «електронного голосування в Україні», межує між утопією та анекдотом. Ще однією цікавою новацією є пропозиція Амара Аль-Анні (КПУ, округ №211) закріплити «на законодавчому рівні відповідальності за перекручення історії радянського періоду, руйнування пам’ятників радянської історії». Досить неординарною є й ініціатива кандидата Анатолія Махлая (самовисуванець, округ №213), який пропонує визначити стратегію розвитку України «в природніх, істинних умовах віковічної тріади «екос-епос-етос».

Відповідно до технологічного прогресу та глобалізації, Вадим Ігнатов (Мерітократична партія України, округ № 217) пропонує надати спеціальний статус англійській мові «як мові навчання, ведення бізнесу, застосування у ЗМІ на додаток до української та російської». Вболіваючи за майбутнє України, яким, безперечно, є наступні покоління молоді, мажоритарник Дмитро Гордон (самовисуванець, округ №220) наполягатиме в Парламенті на «оголошенні українською національною ідеєю здобуття дітьми та молоддю справжньої, а не купленої за гроші освіти».

Досить дивними виглядають пропозиції прийняти статут міста Києва, який вже існує, від кандидата Олексія Германа (Воля, округ №218), «створити міністерство державотворчої та народозахисної ідеології, абсолютної справедливості, «Ідеології Блага України» та «побудувати на Замковій горі замку Кия-Святослава як діючої резиденції київської влади» від Анатолія Махлая (самовисуванець, округ №213); очистити від кримінальних та маргінальних елементів «зелені зони» Голосіївського району від Євгена Калініна (самовисуванець, округ № 211); забезпечити «безпечне та комфортне життя кожного через організацію прибудинкових територій та захист парків, скверів та місць сімейного відпочинку» відповідно до ініціативи Романа Михайлова (Демократичний альянс, округ №218). Дещо незвичним є намір Мар’яни Орлів (Солідарність жінок України, округ №223) боротися й знищити таке явище як репетиторство.

Зацікавила обяцянка  Олександра Супруненка (самовисуванець, округ №216) «працювати над тим, щоб поняття «хабарництво» та «корупція» залишилися в минулому». А також на прагнення Костянтина Климашенка (самовисуванець, округ №213) «зробити все, щоб прислів‘я: «Жизнь дала трещину – еду на Троєщину» – втратило актуальність». Як не відгукнутися на обіцянку «допомогти подольчанам пережити холодну зиму та зупинити зростання тарифів на ЖКГ» від Олександра Савченка (Ми Українці, округ №220). Вочевидь, решта киян, якось самі перезимують.

Кожен працюючий киянин звісно не проти помріяти про те, як «не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 років – житло у місцевості проживання», про що зазначає у виборчій програмі Іван Фіщенко (БПП, округ №220).

Ну і звичайно, як не погодитися з позицією Ігоря Беляка (СІРІУС, округ №219) відносно того, що «якщо влада не буде заважати, то народ України завдяки своїй працездатності сам побудує ту державу, про котру всі мріють»

 

0
Ваш голос: Ні
RSS-матеріал


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.