Skip to Content

Яценюк А. визнав своє безсилля перед чиновниками і запропонував Європі права, якими вона і так користується!

Яценюк пропонує створити Міжнародну антикорупційну місію.

16 листопада 2015

 

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк пропонує створити Міжнародну антикорупційну місію, яка могла б порушувати провадження проти українських чиновників і за межами України. Про це він заявив на міжнародній антикорупційній конференції в Києві у понеділок.

"Звертаюся до вас за підтримкою щодо необхідності створення в Україні на найближчих 2 роки постійно діючої Міжнародної антикорупційної місії", - заявив Яценюк.

"Нам необхідно, щоби наші партнери з Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки на постійній основі делегували сюди слідчих Федерального бюро розслідувань, слідчих правоохоронних органів окремих країн-членів ЄС, які би взяли на себе допомогу всім правоохоронним органам України в питанні організації боротьби з корупцією, допомогу в розслідуваннях тих фактів корупційних діянь, які з’являються у ЗМІ, у вигляді заяви представників різних правоохоронних органів", - додав він.

"І в тому випадку, якщо такі факти корупції проходять (не) в Україні, то ця Міжнародна антикорупційна місія, яка би представлялася представниками правоохоронних органів інших країн, мала би можливість порушити відповідні кримінальні провадження за межами України – адже корупція не має кордонів", - сказав прем’єр.

Тому "пропозиція наступна: звернутися до країн-членів ЄС і США (з ідеєю) заснувати на постійній основі міжнародну антикорупційну місію", сказав Яценюк.

"Надати цій антикорупційній місії на підставі спільних меморандумів, – а якщо необхідно, внести зміни до законодавства, – доступ до баз даних як Служби безпеки України, так і Національного антикорупційного агентства, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідування, Генеральної прокуратури", - заявив він.

дати можливість цій Міжнародній антикорупційній місії порушувати кримінальні провадження за фактами корупції за межами України – якщо такі корупційні правочини здійснюються українськими державними чиновниками за межами України, там, де є іноземні компанії, іноземна власність, іноземні рахунки", - заявив Яценюк.

За його словами, "це нам дасть можливість, у тому числі, уникнути тих проблем, які були в багатьох країнах-членах Європейського Союзу на першій стадії формування антикорупційних бюро", адже по окремих країнах перші директори антикорупційних бюро сиділи в тюрмі.

"Для того, щоб пройти цей етап ефективно, нам необхідна міжнародна підтримка, міжнародна підтримка як по антикорупційній місії, так і по збільшенню соціальних стандартів і розмірів заробітних плат для тих, хто в Україні бореться з корупцією, і для тих, хто в Україні здатний проводити реформи", - сказав Яценюк.

Думка:

Це є

- порушенням державного суверинітету України;

- спробою прикрити злочинну бездіяльність власних українських правоохоронних органів та Уряду, органів місцевих адміністрацій та самоврядування по боротьбі з елементарними злочинними посяганнями;

- демагогією, т.я. країни Європи і так користуються своїми правами на порушення справ та притягнення до відповідальності чиновників інших країн за злочини, скоєні на території цих країн.

 

 

0
Ваш голос: Ні


Отдых с детьми на море, Крым, Севастополь, Любимовка.